השחקן עמוס תמם נבחר כפרזנטור ml men

השחקן עמום תמם נבחר - פרזנטור ml men (צילום דור מלכה)
השחקן עמום תמם נבחר – פרזנטור ml men (צילום דור מלכה)

לאחר שחתמה החברה עם הזמרת מירי מסיקה כפרזנטורית של מותג האופנה ml, מודיעה היום החברה שהיא מצרפת לשורותיה גם את אחד השחקנים המוערכים בישראל עמוס תמם כפרזנטור ml men. תמם יקבל עבור הקמפיין 350 אלף ₪ לשנה.

לראשונה בקריירה שלו יככב תמם בקמפיין פרסום והוא יחליף במשבצת הפרזנטור של המותג את איש הטלוויזיה אלי אלדיס שהוביל בשנה וחצי האחרונות את מותג האופנהml men.

הקמפיין בכיכובם של  עמוס תמם ומירי מסיקה יעלה במהלך חודש מרץ 2012,  לרגל השקת קולקציית אביב קיץ. הקמפיין יכלול תשדירים בטלוויזיה: ערוץ 2, ערוץ 10 וערוץ 24, שלטי חוצות, עיתונות ארצית, מגאזינים, קטלוג משותף,  פעילות ברשת החברתית ושלטים בנקודות המכירה.

אבי מלכה, מבעלי רשל ml men  מסר כי עמוס תמם הוא אחד  השחקנים הבולטים והעסוקים בתעשייה. תמם משלב תכונות וערכים בולטים המהווים מודל לחיקוי בקרב הגבר הישראלי ומושא להערצה  בקרב נשים הרואות בו כגבר האולטימטיבי האמיתי.

עוד מסר מלכה כי הבחירה בתמם התבצעה לאחר בדיקת שוק מקיפה של דמויות מובילות בתחומי הבידור, טלוויזיה וקולנוע, לדבריו: תמם נבחר ברוב קולות לאור הפופלריות הגבוהה  שלו וההצלחה הגורפת על המסך הגדול והקטן.

Share
הדפס כתבה זו הדפס כתבה זו

השאר תגובה

בניית אתרים |  מקסטור אחסון אתרים |  שדרת האופנה | 
פורטל מה קרה: החדשות המעניינות 2012 © Copyright