אמן החושים שימי אטיאס במופע סטנד-אפ על-חושי מדהים

סצינת הבידור העל חושית מעולם לא היתה סוערת יותר.  אמן החושים שימי אטיאס  מגיע ל"בית ציוני אמריקה" עם מופע סטנדאפ על חושי ייחודי מסוגו. (25 לפברואר 2012, שעה 21:00)  המופע שיורכב מקטעי טלפתיה יתובל בקטעי סטנד אפ, אילתורים ואינטרקציה בלתי פוסקת עם הקהל. מומלץ בחום רב.

אמן החושים שימי אטיאס במופע סטנד-אפ על-חושי

אמן החושים שימי אטיאס במופע סטנד-אפ על-חושי

המופע הראשון שעלה בתיאטרון גבעתיים לפני כחודש וחצי, זכה לביקורות נפלאות והיה סולד אאוט. לאור ההצלחה הוחלט לפתוח בסיבוב הופעות. המופע השני יתקיים בבית ציוני אמריקה במוצ"ש ה-25 לפברואר 2012 ומשם ימשיך אטיאס להופעה נוספת בחיפה ב- 30 למרץ 2012 ובהמשך גם במקומות נוספים ברחבי הארץ.

המופע החדש ייחודי בשילוב שבין הטכניקות ה"על חושיות", "קריאת המחשבות", הדמיון המודרך, והתת מודע יחד עם הומור, קטעי סטנד אפ והאלתורים שהופכים את המופע לחוויה בידורית לא שיגרתית. אטיאס לא רק קורא לקהל את המחשבות אלא בעיקר קורע אותו מצחוק  תוך שהוא מספק לו חווייה אינטראקטיבית  והופך אותו לשחקן פעיל  לאורך כל ההופעה.

אטיאס בוגר התוכנית "היורש" עם אורי גלר פרץ לתודעה הלאומית לאחר שבתחילת המילניום החל לשלב בין מופעי הטלפתיה שעימם הוא מופיע מגיל 13, לסטנד אפ שכבש אותו ,והחליט לעשות צעד אמיץ ולעלות על  במות "הקאמל קומדי קלאב", "צוותא 1" ונוספים ומאז ומתמיד שילב את עולמו ה"על חושי" עם הומור תוך שהוא נותן פן בידורי להופעותיו הטלוויזיונית הרבות ולכנסים העסקיים בהם הוא לוקח חלק.

לאחרונה לקח חלק בצילומים לתוכנית חדשה בשידורי "רשת", אחרי הצלחת "היורש" הופיע בתוכנית "בלתי נתפס" של נמרוד הראל בערוץ 10 והיה שותף לכתיבתה,  השתתף בלמעלה מ 200 פינות בתוכנית הבוקר "איזה יופי" ובתוכניות רבות  נוספות בין היתר הוא גם מנחה כנסים עסקיים של חברות מובילות ברחבי הארץ.

Share
הדפס כתבה זו הדפס כתבה זו

השאר תגובה

בניית אתרים |  מקסטור אחסון אתרים |  שדרת האופנה | 
פורטל מה קרה: החדשות המעניינות 2012 © Copyright