"ליפסקי" משיקה סט פח אשפה ומברשת אסלה בעיצוב ראטן

חברת "ליפסקי" הישראלית, המתמחה בפיתוח וייצור מוצרי אינסטלציה, סניטציה ומוצרי אמבט מעוצבים, מרחיבה את ליין המוצרים המעוצבים לחדרי האמבטיה והשירותים ומשיקה סט חדש ודקורטיבי של פח אשפה ומברשת אסלה פטנט בעיצוב ראטן קלוע – דמוי קש, בקו ישר ואלגנטי.

ליפסקי - פח אשפה ומברשת אסלה בעיצוב ראטן  (צילום: "דיזיין אנד שוט")
ליפסקי – פח אשפה ומברשת אסלה בעיצוב ראטן (צילום: "דיזיין אנד שוט")

פח האשפה מלבני ומעוצב בקו ישר ונקי. הפח, בנפח של 7 ליטרים, כולל פח פנימי עם ידית אחיזה – הנשלף החוצה לניקוי נוח, ורגלית לפתיחת המכסה ללא מגע – להיגיינה מרבית. בשל צורתו המלבנית ניתן להצמיד את הפח לקיר, כך שיתפוס נפח מינימאלי. עובדה זו גם הופכת אותו למתאים במיוחד לחדרי שירותים ואמבטיה קטנים או כאלה בהם יש רווח צר בין האסלה לקיר.

מברשת האסלה מעוצבת גם היא בקו עיצוב ישר ומרובע, וגם היא נצמדת לפינה ולנישות צרות וקטנות. המברשת משלבת את הפטנט של "ליפסקי" – "מברשת הקסם" – המאפשרת להכניס את חומר הניקוי לתוך הידית כך שבאמצעות לחיצה קלה על ראש המברשת, מוזרם חומר ניקוי לאסלה. המברשת כוללת גם פטנט סגירה בטיחותי של המיכל, למניעת פתיחתו על ידי ילדים.

את המיכל ניתן למלא בכל חומר ניקוי. הוא מכיל 90 מ"ל, המספיקים ל- 10 – 15 שימושים. גם אם אין חומר ניקוי במברשת, ניתן להשתמש בה כמברשת אסלה נוחה ואיכותית.

"מברשת הקסם" ופח האשפה מוצעים כסט תואם לחדרי השירותים והאמבטיה וצורתם המרובעת מאפשרת להניחם זה לצד זה – ליד האסלה ובצמוד לקיר. המוצרים עשויים פוליפוריפילן (חומר פלסטי קשיח) קל לניקוי ובעל יכולת מחזור, בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת עיצוב יוקרתי של ראטן – קש קלוע מסוגנן.

המוצרים מוצעים בגוונים קלאסיים של לבן, חום, פרגמון ואפור.

מחירים: פח אשפה – 65 ₪, מברשת אסלה – 55 ₪. להשיג: ברשת הום-סנטר ובחנויות מובחרות למוצרי אמבטיה.

Share
הדפס כתבה זו הדפס כתבה זו

השאר תגובה

בניית אתרים |  מקסטור אחסון אתרים |  שדרת האופנה | 
פורטל מה קרה: החדשות המעניינות 2012 © Copyright