מה קרה? קלין משיקה את MAGIC קסם של מרכך ומבשם כביסה

חברת קלין, הוותיקה בישראל בתחום הניקיון וטיפוח הבית, מביאה את הננו טכנולוגיה לתחום טיפוח הבגדים והכביסה. קלין השיקה בימים אלה את MAGIC מרכך ומבשם כביסה חדש מבית קלין, הפועל בטכנולוגיית מיקרו-קפסולציה ומכיל אלפי כדוריות קטנטנות ובלתי נראות, המכילות בושם מיוחד בניחוח נפלא. קלין מציעה את MAGIC בסדרה של שלושה מוצרים: מרכך כביסה היפואלרגני לתינוקות, בניחוח אקזוטי ובניחוח מרענן.

MAGIC מרכך ומבשם כביסה

MAGIC מרכך ומבשם כביסה

הקפסולות של קלין MAGIC הינן פולימר של מלמין העטופות בקליפה דקה. הקפסולות אינן מסיסות במים ומכילות 90% בושם, המשתחרר בדיפוזיה ובמגע מכני (שפשוף).

קפסולות של MAGIC נצמדות לבד במהלך השטיפה ונשארות לאורך זמן רב. הבושם שבקפסולות משתחרר באיטיות לקבלת רעננות לטווח ארוך מהרגיל. בזמן השימוש הקפסולות מתפקעות ומשחררות את יתרת הבושם לקבלת ריח בושם מוגבר.

שרה ספיר, מנהלת תקשורת שיווקית בקלין מסרה: "ל-MAGIC מרכך ומבשם הכביסה החדש שלנו יתרונות בולטים: ניחוח ורעננות מתמשכים בזכות הבושם הייחודי ושחרורן האיטי של הקפסולות. כאשר הבד יבש הבושם משתחרר מהקפסולות בפרץ של בישום נפלא שנשאר לזמן ארוך. הכביסה מתבשמת ומתרעננת בכל תנועה אפילו לאחר אחסנה ממושכת".

MAGIC הוא מוצר כחול לבן – גאווה ישראלית של חברת קלין. MAGIC הוא מרכך הכביסה הישראלי היחיד בטכנולוגיית מיקרו-קפסולציה. כמו יתר מוצרי קלין, גם MAGIC, מיוצר במפעל קלין הממוקם בעיר הדרומית אופקים, ומעסיק עשרות עובדים תושבי העיר ויישובי הסביבה.

MAGIC מרכך ומבשם כביסה חדש מבית קלין מוצע באריזה של 1 ליטר, המתאימה לכ-40 כביסות. מחיר מומלץ לצרכן: 16.99 ₪.

 

 

Share
הדפס כתבה זו הדפס כתבה זו

השאר תגובה

בניית אתרים |  מקסטור אחסון אתרים |  שדרת האופנה | 
פורטל מה קרה: החדשות המעניינות 2010 © Copyright