"מצות אביב": סדרת מצות בריאות

חג הפסח מביא עמו שורה של מאכלים עתירי קלוריות, החל מארוחות החג העשירות וכמובן אכילת המצות. בפסח הזה, אפשר לאכול מצות, לשמור על הגזרה ולהינות מחג כשר ובריא..

חברת "מצות אביב", יצרנית מצות מובילה בישראל, מציעה לחג הפסח סדרת מצות בריאות בכדי שנוכל לשמור על תזונה נכונה גם בחג עתיר קלוריות זה.

מצות בריאות - של מצות אביב (צילום עודד מרום)

מצות בריאות - של מצות אביב (צילום עודד מרום)

סדרת מצות הבריאות של "מצות אביב" כוללת:

מצה 100% חיטה מלאה- מדובר במצה העשויה 100 אחוזי חיטה מלאה, עתירה בסיבים תזונתיים וללא תוספת מלח ושומן. אריזת 400 גרם במחיר של כ- 20 שקלים.

מצה אורגנית – פיתוח ייחודי ל"מצות אביב", באישור אגודת "אגריאור" האחראית לפיקוח ואישור תוצרת אורגנית. מצות אלו מיוצרות על טהרת חיטה שגודלה וטופחה בשיטה אורגנית ללא שימוש בחומרי הדברה וללא חיטוי ודישון כימי. שימוש בתוצרים אורגניים שגודלו ללא שימוש בכימיקלים וחומרי הדברה ידועים בתרומתם הבריאותית ומקטינים את הסיכון הבריאותי שבחשיפה לחומרים שעברו תהליכים כימיים. אריזת 400 גרם מוצעת במחיר של כ – 24 שקלים.

מצה עם סובין – מצה המיוצרת מקמח סובין משובח. הסובין המעושר בסיבים תזונתיים, ידוע בתרומתו המרגיעה למערכת העיכול. מצה עם סובין מקלה על פעילותה התקינה של מערכת העיכול. אריזת 400 גרם מוצעת במחיר של כ – 20 שקלים.

מצה עם שיפון – מצה בעלת מרקם עדין וקל המשלבת קמח מלא ושיפון. השיפון, המכיל סיבים תזונתיים בכמות גדולה,  מהווה מרכיב תזונתי בריא ומזין. אריזת 400 גרם מוצעת במחיר של כ – 20 שקלים.

סדרת מצות הבריאות של מצות אביב יוצעו ברשת עדן טבע מרקט, ניצת הדובדבן וברשתות השיווק המובחרות.

Share
הדפס כתבה זו הדפס כתבה זו

השאר תגובה

בניית אתרים |  מקסטור אחסון אתרים |  שדרת האופנה | 
פורטל מה קרה: החדשות המעניינות 2013 © Copyright